Získejte půjčku bez registru, ihned!

Ano, tak přesně touto výzvou začíná každý druhý inzerát finančních institucí specializujících se na poskytování nejrůznějších půjček a úvěrů. A kromě objemu poskytnutých peněz narůstá také počet zadlužených osob nucených vyhlásit osobní bankrot.

Osobní bankrot je pro některé poslední záchrannou brzdou před tolik obávanou exekucí. Jak se těmto problémům vyhnout? Odpověď je jasná – vybrat si solidní s klienty ověřenou finanční společnost a půjčit si pouze tolik, kolik opravdu akutně potřebujeme.

Chybějící peníze před výplatou

Potřebujete zaplatit nájem nebo školní obědy pro své zlatíčko? Vaše peněženka zeje prázdnotou a bankovní účet jakbysmet? Nejvyšší čas pro rychlou půjčku menšího objemu. V dnešní době je možno vypůjčit si takové částky, které činí třeba jen pár stovek nebo několik tisíc. O půjčku můžete zažádat pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu nebo mobilního telefonu. Peníze mohou „přistát“ na vašem účtu do několika hodin.

Záznamy v registrech dlužníků

Nezvládli jste splácení hypotéky nebo předchozí půjčky? Dostali jste se svým vlastním přičiněním nebo omylem úředníků do registru dlužníků? Tak to budete mít zřejmě velký problém s půjčkou u banky. Nebankovní společnosti jsou však ke svým klientům mnohonásobně vstřícnější a rádi poskytnou půjčku i těm, kteří „zdobí“ stránky registru dlužníků. Při půjčce bez registru je však nutno počítat s vyššími úroky, kterým si společnost kompenzuje nemalé riziko.

Pozor na termíny!

Největší problémy si dlužníci způsobují sami a to zejména nedodržováním termínů. Pokud máte také vy tendenci vyhazovat upomínky do koše a doufat, že věřitel po čase zapomene, rádi vás vyvedeme z omylu. Právě toto jednání je předzvěstí tolik obávané exekuce. Nedodržování termínů má také za následek poměrně vysoké úroky z prodlení a nemalé penále, které vás mohou připravit o střechu nad hlavou.