3 tipy pro nebankovní půjčky bez registru a poplatku

Potřebujete půjčit menší, či větší finanční obnos a v bance vaši žádost o půjčku zamítli? Stalo se tak z důvodů záznamu v registru dlužníků nebo snad neshledali váš současný příjem dostatečný? Tyto problémy, které mimochodem trápí řadu žadatelů o bankovní půjčku, pomůže vyřešit tzv. půjčka bez registru a poplatku. Jak takovou půjčku vybírat a minimalizovat tak rizika s nesolidními poskytovateli spojená?

1. tip – dejte na reference

S hledáním vhodné půjčky si dejte opravdu záležet. Nekontaktujte hned první společnost, jejíž reklamu uvidíte v MHD, na sloupech veřejného osvětlení nebo bannerech internetových vyhledávačů. Raději vybírejte nebankovní půjčky dle toho, jak s nimi jsou spokojeni samotní klienti. Jejich reference společnosti často uveřejňují na svých stránkách. Spoustu informací se dozvíte také z veřejných diskuzí.

2. tip – pozor na podvodníky

Slibuje společnost půjčku bez registru a poplatku za schválení, či vedení půjčky? Na druhou stranu si však účtuje zálohu na zprostředkování finanční injekce? Tak na takovou společnost pozor! Nikdy dopředu neplaťte žádné zálohy ani pěkně zakamuflované „administrativní výlohy“. Ve finále byste totiž již vynaložené prostředky ani přislíbenou půjčku nemuseli vidět.

3. Tip – sledujte termíny a lhůty

Nezvládáte splácet měsíční splátky? Rozhodně se neuchylujte k řešení spočívající v ignorování upomínek a házení doporučených zásilek do koše. Věřitelé na vás rozhodně po čase nezapomenou, ba právě naopak. Ignorování upomínek může vést v krajním případě až k nepříjemné exekuci. Buďte proto obezřetní a dbejte na pravidelnost splátek.

A kde vlastně nebankovní půjčky bez registru a poplatku hledat?

Odpovědí může být internet nebo zkušenosti vašich blízkých z okolí. Spoustu inzerátů naleznete také v denním tisku nebo na veřejných místech. Jen se zkuste po cestě do práce zaměřit na tyto nabídky finančních výpomocí. Schválně, kolik jich napočítáte?