Dva způsoby, jak lze splatit nebankovní půjčku

V dnešní době by bylo bez peněz těžko. Přece jenom za peníze si dnes kupujeme všechno – kupujeme si jídlo, pití, oděv, platíme si střechu nad hlavou. Někdy, i když pilně pracujeme, nám peníze můžou pochybět. Je to často v době, kdy marodíme nebo kdy se nám něco rozbije a potřebujeme to rychle opravit nebo koupit nové. V té době zvažujeme půjčku. Půjčky jsou dnes na denním pořádku, málokdo se za ně stydí. Málokdo však taky ví, že se půjčky dají splatit hned dvěma způsoby.

Pokud potřebujete půjčit jenom pár tisíc korun, rozhodně byste měli volit nebankovní půjčky, které jsou o něco výhodnější než ty bankovní. Samozřejmě jestliže potřebujete půjčit na bydlení nebo sta tisíce na auto, musíte sáhnout po těch bankovních půjčkách, protože nebankovní půjčky nepůjčují více jak pár desítek tisíc korun (například nebankovní půjčka Rerum nabízí půjčku do výše dvaceti tisíc korun).

Jestli vám ale pár tisíc korun postačí, nebankovní půjčka je pro vás ideálním řešením, které můžete splatit hned dvěma způsoby.

První možnost splácení:

První možností, kterou můžete využít, je splatit půjčku v plné výši. Pokud jste si půjčovali skutečně jen pár tisíc korun, protože jste si potřebovali opravit pračku, můžete je splatit jednorázově – třeba hned, jak dostanete výplatu z vašeho zaměstnání.

Druhá možnost splácení:

Druhá možnost splácení spočívá v klasických půjčkách. Nebankovní půjčky mají tu výhodu, že si můžete sami zvolit, kolik budete co měsíc splácet. Sami si zvolíte, jak dlouho bude splácení půjčky trvat a kolik budete dávat co měsíc z kapsy – pokud jeden měsíc nebudete mít na splácení, můžete si to vyčítat jenom sami sobě.

Jestliže by se vám stalo, že byste potřebovali víc času na splácení, lze za poplatek prodloužit splatnost půjčky, a to o sedm dní, o čtrnáct nebo o celých třicet dní.