3 tipy na rychlou půjčku bez potvrzení příjmů

Máte hluboko do kapsy a nadcházející termín výplaty je ještě bohužel docela daleko? Nezoufejte! Zajistit si můžete finanční injekci, která zvládne vyřešit nejeden finanční problém. Na nabídku nejrůznějších bankovních i nebankovních půjček narážíme téměř denně.

Ať už se jedná o internetové stránky založené za účelem finanční pomoci nebo inzeráty v novinách. Vždy je však nutno konkrétní nabídku detailně prozkoumat a nenaletět podvodníkům, kteří se snaží na neštěstí druhých pouze vydělat. Pár praktických rad a tipů na bezpečnou rychlou půjčku bez potvrzení příjmů vám přinášíme na následujících řádcích.

Tip č. 1 – Zjistěte si dostatek informací

Zaujala vás atraktivní nabídka finanční společnosti, která by vyřešila vaše problémy s nedostatkem financí? Nedávejte na první dojem a detailně si danou společnost prověřte. Zjistěte si veškeré dostupné informace například v obchodním rejstříku, dále se ptejte po referencích. Má jich firma dostatek a jsou vesměs kladné? Gratulujeme, máte štěstí.

Tip č. 2 – Nikdy neplaťte poplatky předem

Máte záznam v registru dlužníků nebo jste měli problémy se splácením půjčky či úvěru v minulosti? Banka vám zamítla žádost o půjčku z důvodu nedostatečného příjmu? Nezoufejte, i v této situaci je možno nalézt řešení. Půjčky bez potvrzení příjmu zpravidla poskytují nebankovní společnosti. Jelikož podstupují vyšší riziko, musíte počítat také s vyššími úroky. Nikdy však neplaťte žádné – byť i sebemenší poplatky předem. Pokud byste narazili na podvodníka, rozloučit se můžete jak se „zálohou“, tak s poskytnutou půjčkou.

Tip č. 3 – Nechte si poslat peníze na účet

Potřebujete peníze opravdu rychle? I s tím mnoho nebankovních společností počítá a nabízí proto rychlou půjčku, kterou můžete získat v řádech několika mála hodin. Nejrychlejším způsobem, jak získat peníze je jejich poslání na bankovní účet. Na výběr máte samozřejmě také doručení peněz zástupcem společnosti až k vám domů nebo vystavení poštovní poukázky. Tyto způsoby jsou však o dost zdlouhavější, než výše zmíněný bankovní převod.