Snadná půjčka bez registru i Solusu

Půjčky bez registru a Solusu – opravdu existují?

Pokud snad figurujete v některém z registrů dlužníků, zapovídá vám to cestu k bankovní půjčce, a to prakticky na sto procent. Ale pozor, rozhodně není všem dnům konec, a i přes tuto nepříjemnost se můžete snadno povznést. Pokud totiž potřebujete půjčku, vyhoví vám totiž velmi často nebankovní sektor.

Když se nebude prověřovat registr, je mnohem vyšší šance

Nemáte zrovna práci a chcete požádat o půjčku? V takovém případě by pak fakt, že jste uvedeni v některém registru dlužníků cestu k úvěru opravdu notně ztížilo. Půjčka bez registru je sice na našem trhu méně častá, najít ji však můžete poměrně snadno. Na internetu je jich totiž k dohledání hned několik, takže se sami rozhodněte, která by mohla být ta pravá. A na základě čeho?

Půjčka jako taková má svá pevně daná kritéria. A podle nich ji můžete směle hodnotit.

  • Úroková míra. Ta je základním ukazatelem toho, o kolik byste mohli přeplatit jistinu.
  • Doba splatnosti. Nevyhovuje vám už na první pohled? Tak jistě víte, že nabídek je více.
  • Roční procentní sazba nákladů. Vynásobíte a hned víte, o kolik ročně přeplatíte.
  • Pojištění schopnosti splácet. Pokud třeba přijdete o práci, tohle je velmi důležitá záležitost.

Existuje prostě řada nebankovních společností, které registry vůbec neprověřují. Proč také? Důvěra ke klientovi je na prvním místě, jde obvykle jen o částky v řádu několika tisíc korun, které bývají vyplaceny prakticky obratem. Proč kvůli podobným sumám podepisovat obsáhlou smlouvu nebo si prověřovat klienta doslova skrz naskrz? Nebankovní půjčka menšího rozsahu prostě taková není!

Půjčovat si peníze, to není vůbec nic špatného

Není důvod, abyste se za půjčku snad měli stydět, to by bylo přeci jen trochu starosvětské myšlení. Kvůli několika tisícovkám, o kterých vlastně nikdo nemusí vědět (ano, u poskytovatelů půjček je diskrétnost na prvním místě), se přeci není třeba obviňovat za neschopnost. Každému se stane, že někdy nevyjde do výplaty. Půjčka bez registru je proto řešením nejen pro situace, kdy nemáte na složenky a peníze z faktur můžete čekat až za několik dnů, protože obchodní partneři jsou už prostě takoví.

Nebankovní půjčka má i další velkou výhodu, i když jste novým klientem dané společnosti, dostanete peníze prakticky obratem. Převod finančních prostředků na účet se uskuteční ještě týž den, vůbec nezáleží na tom, jestli je třeba sobota nebo státní svátek. A protože nebankovní poskytovatelé disponují účty v různých českých bankách, může být převedení určité sumy i otázkou několika minut. Banky totiž připisují interní převody v řádu několika vteřin, takže vlastně jen stačí zadat transakci a vše je vyřízeno.