Breaking News
Home / Uncategorized / Když si chcete vybrat férovou půjčku, chce to prověřeného poskytovatele

Když si chcete vybrat férovou půjčku, chce to prověřeného poskytovatele

Ano, trh se s novou legislativní změnou od prosince 2016 trochu zmenšil, ale pořád je poměrně pestrý a mohou se na něm najít i společnosti, které nejsou zrovna dvakrát férové. Abyste tuto hrozbu odvrátili, musíte si pečlivě vybrat, u koho si půjčku vlastně sjednáte, protože jiná cesta tu určitě nevede.

peníze

Ověřovat, ověřovat, ověřovat, nic jiného nezbývá

Dostatek informací, to je vždy hodně důležité. Ověřená půjčka se tak pozná už na první pohled, bez dalších indicií a nápověd. Znají poskytovatele i vaši známí a mají s ním dobrou zkušenost? Nebo si půjčoval už někdo z rodiny a je v zásadě spokojen? Má dlouholetou tradici a je pravdou, že si na něj nikdo veřejně v médiích nestěžoval, neřešila se žádná podobná kauza? Už to je jasné vodítko, máte patrně tu čest s někým, kdo jedná férově a chce si udržet své klienty opravdu dlouhodobě. A na co dalšího si dát pozor?

  • Chce někdo peníze předem? V tom případě máte skoro jistotu, že se setkáváte s podvodnou nabídkou. Nikdo férový by něco podobného nechtěl, peníze od vás přijdou až se splátkou.
  • Je půjčka podmíněna spoustou poplatků? I tehdy zde samozřejmě něco nehraje. Moderní půjčka je zcela bez poplatků, jak v bance, tak i v nebankovním sektoru. Proto pozor!
  • Web poskytovatele vypadá jako od školáka? To už je samo o sobě dosti negativní. Poskytovatel půjčky si nedá záležet na své prezentaci. A až nemístě šetří provozní náklady.

Další možností, která je opravdu osvědčená, je bankovní půjčka. Tady jde o skutečnou záruku kvality, protože máte jistotu, že jednáte s někým, kdo má tzv. bankovní licenci – a existuje proto dozor ze strany státu. Bance proto můžete důvěřovat vždy a všude, je však pravdou, že je na své klienty poměrně přísná. Je proto možné, že nebudete splňovat podmínky přidělení úvěru, nedostatečná bonita z důvodu nízkého příjmu je jedním z důvodů, proč půjčka prostě nepůjde. V tom případě si můžete prohlédnout pestrou nabídku nebankovního sektoru, kde je připravena půjčka ihned a bez zbytečných odkladů a jednání. Proč se také zatěžovat zbytečnou administrativou, když nic podobného není nutné, že? Taková věc prostě není vůbec zapotřebí, jednání po internetu je otázkou minut.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

About admin