Americká hypotéka bez registru

V dnešní době si spousta lidí může splnit své sny o lepším bydlení, pouze díky hypotéce. Ovšem ne všichni jsou schopni hypotéku v bance získat. V podstatě uspějí pouze ty, kteří mají nadstandardně vysoké příjmy, nízké měsíční náklady a co je nejdůležitější, nesmějí mít žádný záznam v registru dlužníků. Jenomže lidí, kteří toto splňují, opravdu není mnoho a do registrů se může dostat každý pouhým nedopatřením. Úplně stačí, pokud si někde založíte složenku, nebo ji pošta nedoručí. Potom se stanete neplatičem a s hypotékou v bance se můžete rovnou rozloučit. Naštěstí ale banka není Vaší jedinou možností. Americká hypotéka bez registru dává šanci naprosto každému.

centy13

Americké hypotéka bez registru je opravdu oblíbený finanční produkt, který pomohl již mnoha lidem splnit si své sny, nebo se dostat z finanční tísně. Velikou výhodou je, že se u ní vyhnete nepříjemnému papírování, které předchází schválení žádosti o hypotéku v bance. Nečeká Vás totiž žádné dokládání příjmů, ani účelu a jak již z názvu vyplývá, nemusíte se bát ani nahlížení do registru. Proto je tato forma hypotéky často jedinou možností, jak můžete vyplatit hypotéku. Nečekají Vás žádné náročné podmínky. Pro získání americké hypotéky bez registru jsou pouze dvě. První je plnoletost, přesněji řečeno věk od 18 do 90 let a tou druhou zástava jakékoliv nemovitosti.

 

Jaké jsou znaky americké hypotéky?

  • Vyplacení až 70 % z odhadní ceny nemovitosti a to již do 24 hodin
  • Volitelná doba splatnosti až na 30 let
  • Úrok porovnatelný s bankovním
  • Odhad nemovitosti zdarma
  • Žádné poplatky předem
  • Bezúčelová hypotéka

 

S americkou hypotékou bez registru můžete vyřešit své finanční problémy. Pokud jste se z nějakého důvodu ocitli ve finanční tísni, a teď nevíte jak z ní, můžete to poskytovatelům sdělit a oni Vám pomohou najít co nejlepší řešení.