Půjčky bez registru a Solusu – opravdu existují?

Půjčky bez registru a Solusu – opravdu existují?

Půjčky bez registru a Solusu – opravdu existují?Dostali jste se do tíživé finanční situace, ze které vás mohla zachránit pouze půjčka menšího či většího rozsahu? Vaše finanční krize se ovšem ještě více prodloužila a vy jste najednou nebyli schopni dostát svým závazkům? Jedna půjčka střídala druhou a ve schránce se vám najednou začaly hromadit složenky a výzvy k zaplacení? Pak jste se s největší pravděpodobnosti dostali do kolotoče, jenž se začíná roztáčet vskutku závratnou rychlostí. Jak tato situace obvykle končí? Záznamem v registru dlužníků a hrozbou exekuce. Jak situaci řešit? Osobním bankrotem nebo půjčkami bez registru a Solusu.

Co si představit pod pojmem „půjčka bez registru a Solusu“?

Jak již samotný název tohoto finančního produktu napovídá, jedná se o finanční injekci, pro jejíž získání není překážkou váš záznam v některém z registru dlužníků (např. Solus). Tuto službu nabízejí výlučně nebankovní společnosti, které se snaží pomoci osobám, jež se potýkají s dlouhodobými dluhy a v jejich situaci jim nepomůže ani banka, u níž mají dveře zavřené. Pokud plánujete využít tohoto produktu, pořádně si spočítejte, zda se vám tato půjčka doopravdy vyplatí či nikoli. Produkt je totiž značně komplikovanější, než se může na první pohled zdát.

Žádná levná půjčka, ale pekelně drahá záležitost

Pokud čekáte, že bude taková půjčka bez registru levnou záležitostí, nenechte se mýlit. Jde o produkt zatížený poměrně vysokými poplatky a úroky. Ve finále tedy můžete tuto půjčku přeplatit o poměrně vysoké částky. V případě, že se však jedná o finanční injekci, jež vás může uchránit dalších nepříjemných komplikací, pak zřejmě asi nebudete mít příliš na výběr. Pozor si dávejte na pravidelné splácení a v případě nemožnosti dodržet původní termín společnost obratem kontaktujte s návrhem náhradního řešení. Závěrem je ovšem nutno připojit informaci o tom, že žádná další půjčka vaši svízelnou situaci efektivně nevyřeší.