Americká nebankovní hypotéka? Pomoc, splněný sen i záchrana před exekucí

Určitě valná většina z vás o nebankovní americké hypotéce ještě neslyšela! Ač je pojem hojně používaný, do povědomí lidí se ještě nedostal. Nebankovní hypotéka představuje půjčku většího obnosu peněz zprostředkovanou nebankovním sektorem. Zní to pořád dost nesrozumitelně? Nebankovním sektorem je myšlen soukromý věřitel, jehož finance nejsou spravovány a kontrolovány Českou národní bankou. To je ovšem výhoda. Tito věřitelé mají tak možnost půjčit i těm, kterým jiné banky půjčit odmítly.

Co mohu od nebankovní americké hypotéky očekávat?

Nízký úrok, dobu splácení možnou až po dobu 30 let a hlavně půjčení peněz bez udání účelu – stačí pouze zástava nemovitosti. Neočekávejte dokládání příjmů ani jiné složité bankovní záležitosti. Americká nebankovní hypotéka nepotřebuje znát důvod k tomu, aby vám pomohla splnit váš sen. Co je ovšem podstatnou výhodou, je rychlost půjčení peněz. Na rozdíl od bankovního zdlouhavého schválení, které může trvat i týdny, dostanete pomocí této hypotéky peníze už do 24 hodin!
Jak si o nedrobnýbankovní americkou hypotéku zažádám?

Jednoduše. Online! Stačí přiložit fotky nemovitosti, kterou chcete použít jako zástavu. Nemusí to být ani nemovitost přímo Vaše, ale i kohokoliv jiného, kdo se zaručí jako vás spoludlužník.

Jaké jsou další výhody?

Vyplacení až 70% částky z odhadované ceny zastavené nemovitosti, přičemž samotný odhad nemovitosti je proveden zcela ZDARMA, předčasné splacení – kdykoliv a bez sankcí, žádné poplatky před obdržením půjčky, užití peněz k splátce jiných půjček nebo pro vyplacení exekuce.

Co musím mít, abych americkou nebankovní hypotéku dostal?

18 let a jakoukoliv nemovitost k zástavě. Tak se nebojte a zažádejte už dnes. Peníze přeci obdržíte do 24 hodin a vaše sny nepočkají!