Nemučte sami sebe a využijte sloučení půjček

Nemučte sami sebe a využijte sloučení půjček

Nemučte sami sebe a využijte sloučení půjčekPokud máte dvě a více půjček, určitě víte, že každý měsíc je jejich splácení neuvěřitelně náročné. Máte totiž kupříkladu třikrát tolik splátek, úroků či poplatků. Pokud ještě k tomu všemu nejste boháč, který pár splátek ani nepocítí, určitě přemýšlíte nad tím, jak si finančně ulevit.

Jedno jediné, ale nejefektivnější řešení

Jediným, avšak za to nejefektivnějším řešením je sloučení půjček. To můžete provést prakticky u všech bank, i u některých nebankovních subjektů. Získáte tak jednu jedinou a většinou i o dost nižší splátku, možnost nižší doby splácení, výhodnější úrokovou sazbu a spoustu dalších výhod, jež nutí nad tímto řešením alespoň trochu rozmýšlet.

Sloučení půjček u třech největších bank

Chcete-li skutečně nejvýhodnější sloučení půjček, neboli konsolidaci, budete muset dlouho a hodně dobře vybírat a hledat. Každá instituce totiž nabízí úplně jiné výhody a podmínky. My jsme pro vás porovnali tři největší banky v České republice, které právě konsolidaci půjček poskytují. Jedná se o Českou spořitelnu, GE Money Bank a ČSOB.

Sloučení půjček u různých bank

Vyberete-li si jakoukoliv z výše zmíněných bankovních institucí, můžete si u každé z nich sloučit vaše všechny stávající půjčky, a to i od jiných ekonomických subjektů. U České spořitelny a u ČSOB se tyto půjčky mohou dohromady rovnat až 600 000 Kč, u GE Money Bank dokonce 800 000 Kč. U GE Money Bank a u ČSOB můžete takto sloučenou půjčku kdykoliv předčasně splatit a nebudete muset k tomu připlácet žádné penále. Navíc vám u každé banky odpadne nekonečné papírování, protože to banka vyřídí za vás. Nakonec můžete ušetřit až několik tisíc korun a několik měsíců stresu při splácení.

Shrnutí sloučení půjček

Sloučení půjček neboli jejich konsolidace je výbornou variantou úplně pro všechny, jež chtějí ušetřit, a to jak na měsíčních splátkách, tak i na celých půjčkách. Získáte tak větší finanční svobodu a pokojnější život.