Půjčky bez poplatku a úroku, aneb jak ušetřit na půjčkách?

Půjčit si peníze v nebankovní společnosti nemusí nutně znamenat, že musíte mít drahou půjčku. Naopak. Pomocí online srovnání si snadno najdete půjčky bez poplatkůNemusíte tak platit žádné poplatky nejen za vyřízení půjčky, ale také za její vrácení. Půjčky bez poplatku vám umožní peníze vrátit předčasně bez jakýchkoliv sankcí. Zvolením správné půjčky ušetříte tedy na předčasném splacení, mimořádné splátce, poplatku za vedení úvěrového účtu i za úroky.

Ideální varianta, jak ušetřit i tisíce korun je první půjčka zdarma. Je potřeba být novým zákazníkem. Pokud provedete online registraci a požádáte si o první půjčku, získáte ji zdarma pokud peníze vrátíte v řádném termínu. První půjčka zdarma se u společností liší. Půjčit si můžete od 1 000 korun do 8 000 korun. Splatnost je nastavena od sedmi do třiceti dní. Produkt si tak můžete nezávazně vyzkoušet na vlastní kůži. Jestliže vám vyhovuje, můžete se kdykoliv vrátit pro další půjčku. Pokud ne, nic se nestane. Samozřejmostí je také možnost od smlouvy o půjčce odstoupit do jednoho měsíce od uzavření smlouvy.

S výběrem vám pomůže porovnání půjček. To je nezávazné, naprosto nezávislé a zdarma. Zadejte si pouze částku a typ půjčky o kterou máte zájem. Za pár sekund získáte na míru vám vybranou nabídku půjček. Ke každému produktu získáte potřebné informace a také si můžete o půjčku okamžitě zažádat. Jste pak automaticky přesměrováni na formulář se žádostí o půjčku. Půjčit si peníze můžete snadno, rychle a levně. Pokud potřebujete peníze okamžitě, pak se nemusíte ničeho obávat. Navíc jde o bezúčelovou půjčku, kdy můžete s penězi naložit podle svého uvážení. Pokud chcete vybranou půjčku získat, musíte splnit několik podmínek – věk nad 18 let, vlastní účet v bance a také trvalý pobyt na území ČR.