Pro půjčku už nemusíte na pobočku, zažádejte si online!

Potřebujete nečekaně větší obnos peněz, než máte na svém účtu? Nechcete se při vyřizování půjčky zdržovat zbytečnou byrokracií? V takovém případě jsou pro vás ideální nebankovní půjčky online.

Online nebankovní půjčky a úvěry jsou určené pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí čerpat půjčku v bance, potřebují rychle řešit svou situaci a už nechtějí ztrácet čas. Rozbila se vám pračka? Potřebujete rychle spravit střechu? Není nic snazšího než si doma sednout k nejbližšímu počítači a zažádat o půjčku online. Nemusíte nikam dojíždět ani telefonovat, takže ušetříte spoustu času.

V TGI Money a.s. vám online půjčku vyřídí rychle, spolehlivě a bez zbytečného papírování. Společnost TGI Money a.s. je specialistou v oblasti amerických hypoték, které poskytuje již více než 10 let. Nabízí nejlevnější nebankovní půjčky online bez ručitele a bez dokládání příjmu. Peníze tak může získat skutečně každý. Stačí o ně pouze zažádat!

Jedinou podmínkou je zástava nemovitostí, která ale nemusí být vaše. Stačí souhlas třetí osoby. Co tím získáte? Především velmi výhodné úrokové podmínky a nízké splátky. Společnost TGI Money a.s. totiž nabízí podobné úrokové sazby jako v bance, a dokonce nižší úroky než u běžného spotřebitelského úvěru. Zárukou kvality vám mohou být tisíce spokojených klientů a vítězství v nezávislém testu nebankovních společností (pořádaném sdružením UMBRELLA, 2014).

O půjčku můžete zažádat přes internet z pohodlí domova. Je to velice snadné a vy se nemusíte téměř o nic starat. Stačí vyplnit jednoduchou online žádost, do které zadáte výši půjčky a také základní informace o vaší osobě. Do 24 hodin budete vědět, zda byla vaše žádost předběžně schválena. Pak už vás čeká jen jedna návštěva zástupce společnosti, který s vámi projde celou smlouvu a vyřídí potřebné náležitosti. A peníze jsou vaše! Společnost je zasílá do 14 dnů od podpisu smlouvy na váš bankovní účet.

Pokud hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, obraťte se na TGI Money a.s. Bude vaším spolehlivým a férovým partnerem v každé situaci.