Krátkodobé půjčky

Půjčky bez registru a Solusu – opravdu existují?Do nepříznivé finanční situace se dnes může dostat každý z nás a často to ani nemusí být naším vlastním zaviněním.

Mnohdy se stává, že zaměstnavatel platí svým pracovníkům pozdě a výplata tak může dorazit až v termínu, který je pro nás nepřijatelný – protože máme výdaje, které je potřeba zaplatit.

Najednou si tak musí půjčovat i lidé, kteří by to v jiné situaci nikdy neudělali. Bohužel jen málokdo má neustále přehled o tom, jaká z půjček je opravdu výhodné, kde můžete získat peníze velmi rychle a kde vám například půjčí bez ručení i když máte dluhy.

Naštěstí existují specializované weby či srovnávače půjček, kde máte přehledně rozděleno, jací poskytovatelé vám nabídnou například půjčku na bydlení, u které firmy si můžete půjčit na dovolenou a kde vám půjčí třeba před výplatou.

Právě půjčky před výplatou jsou v poslední době oblíbeným úvěrovým produktem, který vám může zajistit peníze rychle už do 48 hodin. Navíc si tyhle nebankovní rychlé půjčky vyřídíte třeba i po internetu.

Dnes stačí mít bankovní účet, pas a přístup k internetu. Celý proces aplikace je stejně jednoduchý jako vyplnění dotazníku, který stanoví základní údaje. – Zdroj <vsepujcky.cz>

Kolik si můžete půjčit?
Cílová částka, kterou můžete díky krátkodobým SMS půjčkám získat není sice nejvyšší a většinou nepřesáhne 20 000 Kč, ale tyhle půjčky nejsou určeny k dlouhodobému využívání. Lidé si krátkodobé půjčky berou jen v případě finanční nouze, třeba jen na 14 dnů.

První půjčka je u některých nebankovních společností ovšem omezena a vy si tak můžete půjčit jen pár tisíc korun. Až poté, co tento dluh bez problému i s poplatkem splatíte, máte nárok na půjčku ve vyšší hodnotě.

U většiny poskytovatelů nebankovních krátkodobých půjček je ovšem možné si ihned půjčit až 5000 Kč.

Jak probíhá splácení u krátkodobé půjčky?

Co se týče splátek, je to v případě těchto půjček do výplaty trochu odlišné než například u klasických půjček z banky. SMS půjčku totiž splatíte na konci období splatnosti, jednorázově a včetně poplatku (úroku za půjčení).

Splátku si však můžete v případě problémů za poplatek prodloužit, takže vám stačí uhradit pouze tento poplatek v hodnotě několika set korun a můžete mít peníze vypůjčené třeba klidně na další měsíc.