Půjčky bez doložení příjmu

Ne každý člověk disponuje pravidelným příjmem, který může doložit. Bankovní instituce nemají velký zájem nabízet půjčky důchodcům, ženám na mateřských dovolených, zaměstnancům s minimální mzdou, natož nezaměstnaným nebo žadatelům bez dokumentovaného příjmu. Těmto lidem nezbývá nic jiného než využít finanční produkt půjčky bez doložení příjmu, které poskytují nebankovní sektory. ´Nebankovky´na rozdíl od bank nedělají mezi žadateli takové rozdíly a umožní jim se dostat k penězům i přes neprokázaný pravidelný příjem.  Jedná se zpravidla o nízké a krátkodobé půjčky, které znáte pod názvem SMS půjčky nebo rychlé půjčky před výplatou. Poskytovatelé těchto půjček – Ferratum, Zaplo, Acema Credit nebo Via SMS a mnoho dalších.

Nebankovní půjčky bez registru do 50000 Kč

Ano, lze získat online a do 48 hodin i 50000 Kč bez registru a bez doložení příjmu. O tuto půjčku je ohromný zájem a nelze se divit. Nikomu nemusíte nic dokládat a vysvětlovat proč vám zaměstnanec nechce potvrdit příjem. Tento druh půjčky poskytují nebankovní instituce a soukromé osoby. Pozor na nespolehlivé společnosti a podvodníky. Než se pod nějakou půjčku podepíšete, tak si důkladně prostudujte podmínky půjčky – soustřeďte velkou pozornost na malé písmenka v textu. Soukromé osoby zpravidla žádají ručení notářským zápisem, směnkou nebo zřízením věcného břemene či zástavního práva na nemovitost. Podmínkou je vždy řádná úvěrová smlouva.

Proč draze, když to jde i levně – porovnání půjček

Každého žadatele o půjčku zajímá v první řadě výhodnost půjčky, a proto se doporučují využít weby, kde máte možnost porovnání půjček. Zde se také dovíte kriteria, podle kterých vybrat půjčku: roční úroková sazba – kolik z jistiny musí dlužník za 1 rok věřiteli za půjčku úvěru zaplatit, RPSN udává procentuální podíl z dlužné částky, který musí spotřebitel zaplatit za období jednoho roku v souvislosti se splátkami, doba splatnosti, ideální je nebankovní sektor, který nenahlíží do registrů dlužníků a nepožaduje doložení příjmu.