Hypotéka bez doložení příjmů může pomoci k penězům i Vám

Potřebovali byste půjčit peníze, ale banka k Vám není příliš vstřícná? Pro poskytnutí hypotéky má většina bank velmi přísné podmínky, které dokáže splnit jen málokdo. Musíte být bez záznamu v registru dlužníků, musíte mít nízké výdaje a vysoké příjmy. Je ale jasné, že v dnešní době těmito kritérii projde jen málokdo. Že mezi takové šťastlivce nepatříte? V tom případě ale není nutné věšet hlavu, neboť i pro Vás je tu hypotéka bez doložení příjmů, která rozhodně takové přísné podmínky nemá.

 

Jaké jsou tedy podmínky pro získání takové hypotéky?

Jestliže se chcete vyhnout složitému papírování, máme pro Vás hypotéku bez dokládání příjmů, jejíž jediné podmínky k získání jsou věk 18 až 90 let a možnost zástavy nemovitosti. Zda bude nemovitost přímo ve Vašem vlastnictví, nebo bude ochoten někdo z Vašich známých poskytnout zástavu jako spoludlužník, na tom nezáleží. Zastavit přitom můžete jakoukoliv nemovitost. A kolik dostanete peněz? Až 70 % z odhadní ceny nemovitosti.

 

Co s hypotékou bez dokládání příjmů získáte?

Získáte opravdu velmi výhodnou hypotéku, kterou budete moci splácet až 30 let. Přitom Vás nečekají žádné skryté poplatky ni poplatky předem a úrok hypotéky bude od pouhých 3 až 5 % p.a. Získáte také peníze na cokoliv. Podmínkou poskytnutí není ani nahlížení do registru, proto můžete peníze použít i na vyplacení jiných závazků. A finance můžete mít skutečně rychle- již do 24 hodin od poskytnutí fotek zastavované nemovitosti.

kapsa

Kdy se hypotéka bez dokládání příjmů hodí?

Peníze z takové hypotéky se hodí skutečně na Vše. Můžete s nimi opravit dům, či rozjet podnikání. Je to skutečně jen na Vás. Neváhejte požádat o hypotéku, jestliže:

  • Máte nízké příjmy, ale víte, že měsíční splátky zvládnete
  • Nechcete nikomu sdělovat výši svých příjmů
  • Potřebujete peníze opravdu rychle
  • Máte záznam v registru a banka se k Vám kvůli tomu obrací zády