Hypotéka bez doložení příjmů je tu pro každého

Aby měl opravdu každý možnost získat peníze na své potřeby, sny a plány, je na trhu mnoho druhů úvěrů a hypoték. Do situací, kdy si nemůžeme dovolit to, co bychom opravdu potřebovali, nebo si přáli, se dostáváme opravdu velmi často. Co když ale v bance se žádostí o půjčku neuspějete? Ne všichni mají v bance šanci. K tomu jsou většinou dva důvody. První je nedostatečná bonita (schopnost splácet) a tím druhým výše Vašich příjmů. Jestliže nemáte dostatečně vysoké příjmy, banka Vám zkrátka žádost o hypotéku zamítne. Jestliže ale víte, že i s nízkými příjmy byste byli schopni hypotéku splácet, potom je tu pro Vás možnost v podobě hypotéky bez doložení příjmu.

nahrabat

Jestliže máte opravdu pečlivě promyšleno, že i vzhledem k vašim příjmům zvládnete hypotéku měsíčně splácet, potom by pro Vás mohla být hypotéka bez dokládání příjmů ideálním řešením, jak se dostat k penězům opravdu snadno a rychle. Jedná se o opravdu výhodnou hypotéku, s dobou splácení až na 30 let a s úrokem 4 p. a., takže měsíční splátky nejsou nijak zbytečně vysoké.

Zatímco u banky se schvalování může protáhnout až na několik týdnů, u hypotéky bez doložení příjmů se setkáte se schválením a vyplacením již do 24 hodin. To, že nemusíte dokládat příjmy, nejen zvyšuje Vaše možnosti pro získání hypotéky, ale také ušetří mnoho času.

Zatím jsme však pouze zmínili, co v případě této hypotéky nemusíte. Jistě je ale nutné říci, jaké jsou podmínky pro schválení, jsou pouze dvě. Ta první je věk 18 až 80 let a ta druhá zástava nemovitosti. A to jakékoliv nemovitosti. Vyplaceno potom dostanete až 70 % z její odhadní ceny.

Jestliže nemáte ve vlastnictví nemovitost Vy osobně, můžete si přizvat někoho, kdo se stane Vaším ručitelem.

Získání hypotéky ještě nikdy nebylo jednodušší, než s hypotékou bez doložení příjmů.