Extra výhodné půjčky ihned bez registru

Na dluh žije v současné době celých 80 % domácností. Vyplývá to ze zjištění předních českých finančních specialistů a společností. Každá čtyřčlenná rodina je průměrně zadlužená na neuvěřitelných 180 000 Kč. Pokud se také vy potýkáte s finanční nouzí, zřejmě přemýšlíte koho požádat o pomoc. Volba může padnout na členy rodiny, nejlepšího přítele, nebo banky, či nebankovní instituce.

Máte záznam v registru dlužníků?

Jestliže máte s půjčováním dlouhodobé a vleklé problémy, s největší pravděpodobností vaše jméno „zdobí“ tolik obávaný registr dlužníků. V takovém případě můžete na půjčku u banky zapomenout. Existují však také nebankovní půjčky ihned bez registru, které vám budou schváleny i tehdy, máte-li aktivní záznam v registru dlužníků.

Kde hledat extra výhodné půjčky bez registru?

Odpovědí je internet. Stačí si zadat do svého vyhledávače několik klíčových slov a ihned před sebou vidíte aktuální nabídku půjček bez registru. Následně je nutno jednotlivé nabídky pečlivě prozkoumat. Zaměřte se zejména na to, jak vysoké RPSN (nepleťte si s klasickým úrokem) si společnost účtuje, zda nepožaduje nějaké poplatky předem, jak dlouhé je období splatnosti a jestli se jedná o společnost s průkaznou minulostí (dohledáte v obchodním rejstříku).

Informace jsou základ

Ještě před tím, než samotnou společnost oslovíte, si zjistěte informace a názory z veřejných zdrojů. Na mysli máme zejména diskuze a nejrůznější reference těch, kteří již o půjčku danou společnost požádali. Čím více informací si o dané instituci zjistíte, tím větší šanci na vyřešení svých finančních těžkostí máte. U půjček bez registru však vždy dopředu počítejte s tím, že společnost podstupuje určité riziko, které se musí promítnout ve výši poplatků a úroků. I přesto však mohou být tyto půjčky výhodné a zabránit mohou také o mnoho větším problémům.