Malá víkendová půjčka bez poplatku – kde ji najdete?

Malá víkendová půjčka bez poplatku – kde ji najdete?

Malá víkendová půjčka bez poplatku – kde ji najdete? Penízky ihned, a to i o víkendu – ještě před několika lety naprosto nepředstavitelná věc! Dříve jste se prostě museli obrátit buď na rodinu nebo na známé, ale na soukromé nebo dokonce bankovní subjekty jste mohli rovnou zapomenout. Ovšem doba se mění a tak už dnes si můžete půjčit i o víkendu! A nemluvíme zde o žádných lichvářích ani podvodnících, ale o seriózních společnostech, které půjčují naprosto všem.

Kdo půjčuje i o víkendu?

Společností poskytujících víkendové půjčky sice není mnoho, ale už teď jich na našem trhu několik najdete a navíc jich rychle přibývá. Jedná se například o společnosti zaplo.cz a Ferratum. Tyto dvě společnosti totiž pracují nepřetržitě sedm dní v týdnu. U první zmíněné, tedy zaplo.cz, je pracovní doba o víkendech stanovena od deváté hodiny ranní až po pátou hodinu odpolední. U druhé výše zmíněné společnosti se na žádné pracovní hodiny nemusíte ohlížet, jelikož její pracovníci jsou na telefonu 24 hodin denně. U těchto dvou společností si tedy můžete půjčit bez problémů i o víkendu. Horší je to pak ale s výplatou peněz. Ta se totiž odvíjí od bankovního převodu, který nějakou dobu trvá a o víkendu většinou i dny.

Kde dostanete peníze i o víkendu?

Pokud potřebujete ihned peníze i o víkendu, budete se muset obrátit na někoho jiného, než je klasický poskytovatel půjčky. Jedná se například o nejrůznější zastavárny nebo soukromníky, kteří půjčují za různých podmínek i o víkendu. Tyto soukromníky většinou najdete na nejrůznějších internetových burzách půjček. Stačí hledat! Takového soukromníka určitě najdete i ve svém městě, takže nebudete muset ani o víkendu cestovat daleké kilometry.

Malá víkendová půjčka bez poplatku

Vrátíme-li se k výše zmíněným společnostem zaplo.cz a Ferratum, můžete mít u nich navíc půjčku i bez poplatků. U zaplo.cz se jedná o všechny první půjčky. U Ferratum si musíte půjčit částku buď 1 000, 2 000 nebo 3 000 korun, abyste měli půjčku bez poplatků. Vůbec pak nezáleží na tom, zda si půjčujete o víkendu nebo přes týden.