Kde sehnat rychlé půjčky v Praze?

3Bydlíte v Praze a potřebujete pokrýt vánoční nebo povánoční výdaje? Pak vás bude určitě zajímat, kde vám mohou poskytnout nějakou tu pomoc ve formě finanční injekce. Možností máte hned několik. Pojďme se společně podívat na ty nejznámější a nejzajímavější z nich.

Rychlé bankovní půjčky v Praze

V Praze, stejně jako v jiných městech České republiky, existuje celá spousta bank, které se specializují na větší, či menší finanční výpomoci. Rychlou půjčku můžete čerpat například ve formě kontokorentu. Tuto službu nabízí drtivá většina českých bank. Jedná se o neúčelový revolvingový úvěr menšího rozsahu, který vám umožňuje čerpat finanční hotovost v řádech několika desítek tisíc korun. Kontokorent, stejně jako další formy půjček vám však banka neschválí, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo jste měli někdy v minulosti problémy se splácením úvěru.

Rychlé nebankovní půjčky v Praze

Pokud vám v bance odmítnou půjčit, nevěšte hlavu. V dnešní době si můžete půjčit u stovky nebankovních společností, které nabízejí rychlé půjčky bez registru, ručitele i dokazování výše příjmu. Dávejte si však pozor na podvodníky, nikdy neplaťte dopředu žádné poplatky, byť by se schovávaly za poplatky administrativní. Vždy si danou nebankovní společnost důkladně proklepněte a počítejte s vyššími úroky, které budete muset spolu s vypůjčenými prostředky zaplatit.

Rychlé půjčky od soukromých osob

I v Praze se najde řada osob, které se specializují na soukromé půjčky. Bohužel tato možnost s sebou nese více záporů, nežli kladů a je dosti riziková. Pokud vám nezbývá jinačí možnost, zkuste volit soukromého zprostředkovatele půjček, se kterým má zkušenost některý z vašich známých nebo přátel. Vždy vyžadujte nějakou smlouvu, abyste měli v případě problémů v rukou průkazný materiál.