Zuno půjčka – rychlé finance od známe banky

Desítky různých možností na našem trhu, kde si půjčit peníze v bance? Ano, samozřejmě, takový je dnešní svět. Co třeba Zuno půjčka? Jaké ta má parametry? Co o ní můžeme zatím prohlásit, jak celkově vypadá? Tak se jí pojďme podívat trošku na zoubek, rozhodně je to však zajímavá možnost, jak si půjčit finance!

Se Zuno až půl milionu korun

Půjčit si můžete až 500 tisíc korun, minimální sazba pro úvěr je pak patnáct tisícovek. A pozor, po celou dobu splátkové kalendáře máte garantovanou sazbu úroků, to také není vždy tak docela samozřejmost. Splátkový kalendář lze rozložit na půl roku až šest let. A pojištění schopnosti splácet? To se rozhodně hodí a máte ho samozřejmě v základní nabídce, jen o něj požádat a vše se opravdu brzy vyřídí.

Potřebujete konsolidaci půjček? Tak ho klidně řešte se Zuno, není to vůbec tak složitá záležitost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je tu však jedna podmínka, pro přidělení půjčky je třeba mít osobní Zuno účet. Tohoto se však nebojte, protože je k dispozici pro základní operace prakticky zdarma, nezaplatíte nic navíc, ani to nebude zbytečná administrativa, kterou vůbec nechcete – a není divu, nechce ji skutečně nikdo. Musíte také splnit minimální věk pro půjčování peněz. U Zuno je trochu omezení pro podnikatele, ti si totiž mohou půjčit až jako jednadvacetiletí, minimální věk je jinak osmnáct let. Musíte také splnit podmínku pravidelného měsíčního příjmu – ten musí dosáhnout nejméně 6250 korun měsíčně.

Bankovní půjčky se hodně vyplatí

Banka bývá vstřícná, to nemějte obavy. Žádné dalekosáhlé papírování nečekejte. Půjčka jako taková je sjednána v některých případech i za pár minut, takže určitě nepůjde o několikadenní maraton razítek, potvrzení a stohů papírů přenášených sem a tam. Když se řekne bankovní půjčky, rozhodně není žádný důvod pro to, aby Vám musely vstávat vlasy hrůzou na hlavě. To právě naopak, pestrý výběr, spoustu možností, užijte si všechno podle svého nejlepšího gusta. Splatnost, výše půjčky, úroky, tohle přehledně seřazené na jediné obrazovce, zeptejte se nás! Rádi Vám pomůžeme…