ZUNO půjčka i bez úroků?

Zuno půjčka i bez úroků?

Zuno půjčka i bez úroků?ZUNO nabízí svým zákazníkům tři možnosti, jak získat peníze. Pokud nebereme v potaz možnost spoření, jedná se o online ZUNO půjčky, možnost refinancování již sjednaných úvěrů a kreditní karta. My se v tomto článku zaměříme na poslední z výše zmiňovaných, tedy rezervu u speciálního účtu od ZUNO.

Jak získat onu „Rezervu“, kterou ZUNO nabízí?

U ZUNO se nejedná o klasickou kreditní kartu, ale spíše o Rezervu, kterou získáte k Účtu plus. Danou Rezervu si pak jednoduše můžete aktivovat na internetu, stačí mít pravidelný příjem, který vám na účet bude chodit. Pokud jste doposud ještě neměli účet u ZUNO, můžete si jej taktéž zřídit přes internet.

Co bych o rezervě od ZUNO měl vědět?

Rezerva ZUNO v podstatě funguje jako každá jiná kreditní karta – i když už nemáte na účtu ani korunu, můžete stále čerpat do mínusu. Tento mínus se pohybuje od 7 500 do 100 000 korun. Tak splatíte nejdůležitější faktury, poplatky a splátky, které byste za jiných okolní do výplaty prostě nezvládli. Samozřejmě budete muset peníze zase vrátit, a to bohužel i s úroky. Ty činí 17,9 % ročně, a když navíc budete mít sjednaný ZUNO Účet Plus a vypůjčíte si z rezervy maximálně pouze 2 500 korun, budete mít čerpanou rezervu zadarmo, tedy nezaplatíte na úrocích ani o korunu navíc. Samozřejmě vás také zajímá, co budete platit, když rezervu vůbec nevyužijete? V tomto případě se nemusíte bát. Pokud ji využijete, nebudete platit nic. Platíte tedy pouze v době, kdy rezervu skutečně využíváte.

Jak funguje splácení rezervy?

V neposlední řadě je také nutné říct, jak vlastně funguje splácení rezervy od ZUNO. Uvedeme zde tedy jednoduchý příklad. Například máte rezervu stanovenou ve výši 25 000 korun. Zrovna vám nevychází zaplatit nějaké faktury a tak si vypůjčíte 2 500 korun na pouhých 10 dní, protože víte, že vám přesně za 10 dnů přijde výplata. Na konci měsíce tedy budete platit 17,9 % jako úrok, ale pouze z těchto 2 500 korun. Úrokové sazby pro rezervy jsou v ZUNO vždy roční, takže pokud rezervu využijete pouze na výše zmíněných 10 dní, váš úrok bude vypočítán pouze za těchto 10 dní. A pokud máte Účet Plus a z rezervy si vypůjčíte oněch 2 500 korun, nebudete platit naprosto žádné úroky.