Jak si srovnat půjčky bez registru – Okamžité vyplacení, Ihned schválení a Nejnižší splátky

Internet nabízí nepřeberné množství půjček bez registru. Jak ovšem jednoduše zjistit, u kterých může být žadatel schválen? A jak následně zjistit, která z těch zbývajících je nejvýhodnější? Či má nejnižší splátku, nabízí okamžité vyplacení na účet nebo schválení probíhá pouze přes internet? Právě k tomu slouží online srovnávače půjček.

Online srovnávače srovnají půjčky bez registru

Typickým srovnávačem půjček nabízející srovnání je www.srovnavacpujcek.cz. Na těchto stránkách naleznete všechny nebankovní (+některé bankovní) půjčky na jedno místě. Jsou seřazeny v tabulce pod sebou a výběr je velmi snadný.

V prvním kroku jednoduše schováme ty nabídky, u kterých nesplňujeme podmínky. Například odklikneme “mám čistý bankovní registr”. Čímž se ve srovnání skryjí všechny nabídky, které nahlížejí do registru. Srovnávač nabízí mnoho parametrů, dle kterých lze schovávat a zobrazovat jednotlivé nabídky. Vyplníte-li vše poctivě a pečivě, tak získáte přehled (srovnání) všech půjček bez registru, které Vám mohou být vyplaceny, resp. u kterých splňujete podmínky.

V dalším kroku si již jen stačí vybrat toho poskytovatele, který má nejvýhodnější podmínky. Můžete si výsledky řadit dle jednotlivých sloupečků. Zjistit tak, kdo má nejdelší dobu splatnosti = nabízí nejnižší splátky. Nebo si výsledky můžete seřadit dle Délky vyřízení a zjistit, kdo nabízí okamžité vyplacení na BÚ či Vás schválí ihned ještě dnes.

Případně si můžete i otevřít detail dané půjčky bez registru a srovnat si je detailně. Nachází se zde tabulka, které obsahuje kompletní výpis podmínek. Nabízené sumy, požadovaná potvrzení, kritéria ke schválení žádosti. Dále je zde popsán i detailní návod jak u té konkrétní společnosti probíhá žádost a jak dlouho trvá schválení, vyřízení a vyplacení. V neposlední řadě je zde i shrnut podrobně celý produkt, jeho klady, zápory, pro koho je vhodný a kdo by si raději měl ve srovnání nalézt jiný produkt.

Poslední informací je tabulka s reprezentativním příkladem. Která jasně ukazuje, jak nabídka bez registru může vypadat. Tedy půjčená částka, měsíční splátka, celková splatná částka, úroková sazba a RPSN: úroková sazba % p.a. + poplatky = RPSN = celková cena půjčky. Dle tohoto parametru si následně můžete srovnat jednotlivé půjčky bez registru.

Konkrétní příklad: Srovnání půjčky bez registru pro maminku na MD

Mějme následující situaci: Maminka na MD hledá 10 000 Kč. Má pouze mateřskou, nemá žádný majetek a je zapsána v registru kvůli pozdě zaplacené kreditní kartě. Vyžaduje co nejnižší splátky, ale zároveň i ihned schválení a okamžité vyplacení na její bankovní účet. Jak by si na stránkách SrovnavacPujcek.cz měla najít nejvhodnější produkt?

V první řadě je nutné zadat podmínky, které je schopna splnit. Tedy má nějaký pravidelný příjem (mateřskou), ale nemá zaměstnání či podnikání. Nemá zástavu nemovitosti a nemá čistý registr. Bankovní účet má. Jak je vidět, tak je nám jednotlivé nabídky začínají třídit. Z obrovského seznamu nabídek se nám vyfiltrovalo cca 20 nabídek, které mohou být schváleny. Pokračujme dále. Zobrazme si pouze nebankovní nabídky a skryjme ty bankovní, jelikož naše maminka má záznam v registru a u banky by nepochodila. Dále posuvníkem nastavme, že máme zájem o rozmezí 8 000 Kč – 12 000 Kč.

Nyní nám ve srovnání zůstalo posledních 11 nabídek. Tabulku si nyní seřadíme podle sloupečku Délka vyřízení. A vidíme, že v úvahu přichází jen 7 nabídek. Protože u posledních 4 trvá vyřízení déle než 24 hodin. Naše maminka na MD vyžaduje půjčku bez registru s okamžitým vyplacením. Takto jsme se tedy dostali k 7 nabídkám, u kterých splňuje podmínky pro schválení. A které naopak splňují její představu o ideálním produktu.

Jak si vybrat nyní toho pravého poskytovatele? Můžeme kliknout na zeleně podbarvený odkaz Info. Který nás zavede na podrobnější informace o jednotlivých produktech. A zde vidíme, že například KreditCasa má úrokovou sazbu 730% p.a. Zatímco jiné společnosti v našem srovnání mají RPSN 89% p.a. a 23% p.a.  Snadno si tak porovnáme, který produkt je pro naši situaci nejvýhodnější.

Vyzkoušejte si srovnání i vy sami, je to snadné

Takové srovnání si můžete vyzkoušet i Vy sami na daných stránkách www.SrovnavacPujcek.cz. Nastavení je velmi snadné, zadejte, zda-li máte zaměstnání či příjem. Jestli požadujete nabídky bez registru. V jaké výši potřebujete peníze. A další. Ihned se Vám zobrazí výsledky. A rovnou i odkazy na internetové stránky daných společností.

Díky výsledkům si tak snadno srovnáte, která nebankovní firma nabízí okamžité vyplacení, která je vás schopna ihned schválit či která má nejnižší splátky. A Vy si následně vyberete podle toho parametru, který je pro Vás stěžejní.