Česká spořitelna – kalkulačka půjčky vám mnohé prozradí

půjčka

půjčkaPůjčka nemusí být jen zmateným soupisem nejrůznějších částek a čísel, ve kterých se vůbec nevyznáte. Nepodepisujte něco, co není přehledné a čemu plně nerozumíte! Tomu se také snaží zabránit Česká spořitelna, která nabízí svým klientům přehlednou kalkulačku nejrůznějších půjček. Tu můžete využít jak na internetu, tak i prostřednictvím telefonu nebo osobně. A jak taková kalkulačka půjčky funguje? Uveďme si nejčastější případ, a to půjčku na dovolenou, kterých právě teď rapidně přibývá.

Česká spořitelna půjčka na dovolenou kalkulačka

Prodlužující se krásné dny vyloženě lákají k nákupu jedné z mnoha dovolených. Taktéž jste to už nevydrželi a podívali se na nabídku nějaké z nich? Zkazil vám ale náladu pohled na ceny letošních dovolených? Vůbec si nemusíte zoufat! Letošní léto si rozhodně užijete! Jen v práci léto nepřečkáte! Spousta lidí, si na zaplacení dovolené sjednává půjčku, můžete tedy i vy! Konkrétní částky si pak spočítejte na kalkulačce půjček od České spořitelny.

Příklad pro vás

Řekněme tedy, že se letos chcete podívat do nádherného Maroka, ve kterém si to budete chtít pořádně užít. Dovolená vás i vašeho partnera vyjde na 40 000 korun. Půjčíte si tedy celou částku u České spořitelny. Pokud všechno vložíte do kalkulačky, zjistíte, že za tuto půjčku budete měsíčně platit buď 3 724 korun po dobu jednoho roku, což je nejkratší možná doba, nebo 843 korun po dobu sedmi let, což je naopak nejdelší možná doba, po kterou u České spořitelny můžete splácet vaše finanční závazky.

Kolik zaplatíte?

Chcete-li mít vše rychle vyřešeno a vyberete-li si první variantu, bude úroková sazba činit 20,84 procenta, jednorázový poplatek za zpracování úvěru 400 korun a celková částka, kterou České spořitelně splatíte, bude 45 080 korun. Pokud vám však nevadí splácet delší dobu, tedy řekněme těch sedm let, a chcete-li mít co nejnižší splátky, bude úroková sazba činit 17,84 procent, jednorázový poplatek za zpracování úvěru 400 korun a celková částka, kterou České spořitelně splatíte, bude 71 107 korun. Jak je tedy vidět, je rozhodně výhodnější půjčit si na kratší dobu. A přesně tyto informace se z kalkulačky dozvíte! Takže už neváhejte a ihned si ji vyzkoušejte!